راهنمای ثبت نام در کارگاه

شهر : همدان

عنوان: همدان - ارتقاء صلاحیت علمی داوری2 الی5 (کل4سطح)

موضوع: حقوقی

نوع: دوره

استادان:
  منتخبین کارگروه داوری انجمن آیین دادرسی مدنی ایران
- با سابقه ترین استادان داوری تخصصی و آیین دادرسی مدنی  
- قضات محترم رسیدگی کننده به پرونده های داوری

وضعیت: عدم نمایش به کاربر

زمان برگزاری: 1398/03/30

روز: شروع سطح2: 5شنبه 1398/3/30 از ساعت 14 الی 19 خواهد بود و سطوح بعدی تا سطح 5 نیز بعد از این سطح برگزار خواهد شد و تاریخ برگزاری آنها متعاقباً اعلام خواهد شد.

مدت زمان: 24 ساعت

کانون وکلای دادگستری استان همدان به آدرس: همدان خ بوعلی انتهای کوچه دادگستری، نبش کوچه پردیس پلاک 18 تلفن 08138282028

تلفن هماهنگی: 02188950962 - 09202008104 - 03538242289

محل برگزاری: شهر همدان


سرفصل ها:
هریک از سطوح دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری دارای سرفصل های مجزا و کاربردی بوده و متقاضیان و شرکت کنندگان با طی نموند کل سطح، بصورت تئوری و عملی با کلیه مراحل و فرایند انجام داوری اعم از مباحث مقدماتی و آشنایی، مراحل رسیدگی داور، صدور رای، آثار آن، اجرای آن و سایر شرایط مربوطه آشنا خواهند شد.
با توجه به مفصل بودن مباحث سطوح، در این بخش به کلیات مباحث مطروحه در سطح2 اشاره می گردد:
 1. اسباب ارجاع به داوری
 2. داوری مبتنی بر تراضی و داوری اجباری
 3. شرایط عمومی و اختصاصی قرارداد داوری و ایجابی و سلبی آن
 4.  ممنوعیت  های مطلق و نسبی داوری
 5. شرط داوری، شیوه انعقاد و تسری شرط به ثالث و شرایط قائم مقامی
 6. آثار موافقتنامه داوری، نفی صلاحیت دادگاه و تعیین موضوع یا محدوده رسیدگی
 7. تعیین و قبول داوری اعم از مرجع تعیین داور و ضمانت اجرای عدم توافق یا خودداری از تعیین داور، تنظیم صحیح اظهارنامه و ابلاغ آن
 8. قبول داوری و آثار امتناع از انجام داوری پس از قبولی

توضیحات:
1- اين ثبت نام براي كل 4سطح (سطوح 2 الي 5) بصورت يكجا مي باشد و تخفیف ویژه 40 درصدی ثبت نام فقط برای کسانی خواهد بود که در مرحله پیش ثبت نام اقدام نمایند و زمان پیش ثبت نام نیزمحدود خواهد بود.  
2- این ثبت نام برای کل 4سطح دوره ارتقاء صلاحیت علمی داوری(سطوح 2 الی 5) می باشد.
3-  مزیت قابل توجه: هزینه هر یک از سطوح متناسب با هر سطح متفاوت و متناسب با هزینه ها  افزایش می یابد، اما نکته مهم اینکه متقاضیانی که این دوره ها را بصورت یکجا ثبت نام می کنند علاوه بر اینکه از تخفیف ویژه پیش ثبت نام(تخفیف40درصدی) استفاده می کنند، دیگر نیازی به ثبت نام و پرداخت هزینه ای برای هیچ یک از سطوح بطور مجزا نخواهند داشت.
4- زمان شروع برگزاري سطح 2 روز 30خرداد خواهد بود و زمان برگزاري ساير سطوح تا سطح5 نيز حداقل 15 روز قبل از برگزاري به ثبت نام كنندگان اطلاع رساني خواهد شد.

 
شرایط:
 1. این دوره دارای پیش نیاز می باشد و عزیزان دقت داشته باشند که پیش نیاز آن یعنی سطح1 هیمن دوره را ثبت نام و گذرانده باشند.
 2. عزیزانی که عضو نیستند ولی می خواهند از تخفیف اعضا نیز بهرمند شوند، می توانند همزمان با ثبت نام این کارگاه به شرح ذیل اقدام کنند: موقع ثبت نام درکارگاه و درمرحله آخر که مبالغ هزینه را به شما نشان می دهد میتوانید بخشی که اعلام نموده "بعنوان عضو می خواهم ثبت نام کنم" را انتخاب کنید تا همزمان هم با ثبت نام درکارگاه عضو انجمن نیز بشوند.
 3. اعطای گواهینامه، مشروط به حضور به موقع و کامل در دوره خواهد بود.
 4. زمان تقریبی برای تایید و صدور گواهینامه مربوط به این دوره حدود 20 روز بعد از برگزاری دوره می باشد.
 5. گواهینامه های صادره بعد از طی مراحل فوق از طریق وب سایت انجمن، بخش صفحه شخصی قابل دریافت می باشد.
 6. درصورتی که به هر دلیل استاد یا استادان دروه امکان حضور نداشته باشند انجمن این اختیار را خواهد داشت که حسب مورد استاد یا استادان دیگر جایگزین و یا اینکه نسبت به تغییر زمان برگزاری اقدام کند.
 7. عزيزاني که تمایل به عضو انجمن در انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران را نیز دارد می توانند بعد از  ثبت نام در این دوره با ورود به صفحه شخصی که به آنها در سایت رسمی انجمن اختصاص یافته نسبت به تکمیل مدارک و درخواست کارت عضوت اقدام فرمایند.
 8.  هزینه های مربوط به ثبت نام دوره قابل عودت نخواهد بود.نظرات
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...