دسته‌های اخبار

شروع ثبت نام جدید از متقاضیان دوره های 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری

 1398/04/01       30762     

 
با توجه به استقبال گسترده عزیزان از دوره 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری، که با حضور ریاست محترم انجمن و نماینده شورای عالی داوری قوه قضاییه افتتاح شد و در پاسخ به تقاضاهای مکرر مبنی تجدید دوره 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي انجام داوری در تهران بدینوسسله اعلام میگردد که ثبت نام گروه جديد این دوره های از امروز شروع گردیده است.
لذا از امروز متقاضیان ثبت نام سري جدید می توانند از طریق وب سایت انجمن و یا لینک های ذیل جهت ثبت نام اقدام نمایند.
 
اهداف:
توسعه و ایجاد اشتغال در موضوع داوری برای عزیزانی که علاقمند به شغل داوری در سطح کشور از اهداف اصلی اين برنامه می باشد که با ارتقاء سطح علمي علاقمندان و متقاضيان انجام داوري، ارتقاء صلاحیت علمي داوران وحقوقدانان علاقمند به موضوعات داوري، همچنین استاندارد سازي مباحث علمي و آموزشي داوري (تئوري و عملي) شروع شده و درنهایت عزیزان علاوه بر اینکه در مرکز جامع داوری مشغول می شوند می توانند درسطح کشور نیز به عنوان داور مشغول فعالیت شوند.
 
اشخاصي كه مي توانند ثبت نام كنند:
كليه فارغ التحصیلان رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی.
تذكر: ثبت نام دانشجويان ترم آخر ليسانس با ارائه گواهي بلامانع است.
 
برگزار كننده :
انجمن علمي آيين دادرسي مدني ايران وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه براساس ضوابط و نقشه جامع علمي كشور، بعنوان بالاترين مرجع علمي كشور درموضوعات آيين دادرسي مدني و داوري مي باشد.
 
مزايا:
1- ارتقاء توان علمي علاقمندان به داوري بعنوان يك فعاليت مرتبط با رشته تحصيلي و تخصص كسب شده خود.
2- امکان ثبت مشخصات و اطلاعات کامل اخذ کنندگان گواهینمامه تایید صلاحیت علمی انجام داوری در سامانه کشوری داوران دارای تاییده صلاحیت و ارائه آنها به مراجع قضایی، قانونی و عموم جهت ارجاع پرونده های و اختلافات داوری به آنها.
3- ارتقاء توان علمي انجام داوري براي شركت ها و موسسات با اتكاء به تخصص كسب شده درمبحث داوري و امكان پيش بيني ارجاع امر داوري در اموراختلافي و قراردادي و افزایش اعتماد عمومی مردم براي ارجاع امر داوري خود به عزيزاني كه توانمندي علمي درمبحث داوري را كسب و ارتقاء داده اند. 
 
فرايند ثبت نام:
به 2 روش ذيل امكان پذير خواهد بود:
روش اول : فقط ثبت نام دردوره سطح1 ازمجموعه  دوره هاي 5 گانه تئوري و عملي" ارتقاء صلاحیت علمی داوری" . 
 

روش دوم: ثبت نام 5سطح بطوریکجا و بهرمندی از تخفیف ویژه 40درصدی که ثبت نام تحت عنوان دوره های 5گانه ارتقاء صلاحیت علمی داوری(5سطح) از طریق لینک ذیل قابل ثبت نام می باشد.
تذکر: مهلت ثبت نام با تخفیف ویژه 40درصدی محدود خواهد بود و بعد از آن تخفیف ها برداشته خواهد شد.
 
شرايط  دوره هاي پنج گانه داوري:
1- اين دوره ها بصورت تئوري و عملي خواهد بود و از سطح يك شروع و تا سطح پنج ادامه خواهد داشت.
2- در پايان هر دوره گواهي پايان دوره به شركت كنندگان اعطاء خواهد شد. و در پايان سطح 5 نيز از شركت كنندگان يك آزمون از مطالب ارائه شده در كل سطوح 5گانه گرفته و به قبول شدگان گواهينامه صلاحيت علمي داوري اعطاء خواهد شد.
3- هريك از سطوح پنج گانه پيش نياز سطح بعدي خواهد بود. لذا رعايت ترتيب سطوح دوره هاي داوري براي كساني كه مي خواهند گواهينامه صلاحيت علمي اخذ نمايند الزامي خواهد بود.
تذكر:  ثبت نام دانشجويان و كساني كه تمايل به اخذ گواهينامه پنج گانه را ندارند در هريك از دوره ها بدون رعايت پيش نياز بلامانع بوده و به آنها فقط گواهينامه پايان همان دوره اي كه شركت كرده اند اعطاء خواهد شد.
 
روابط عمومي
انجمن آيين دادرسي مدني ايران
وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 
 
1- لینک ثبت نام دوره دوره ارتقاء صلاحیت علمی داوری (سطح1)
 
 
2- لینک ثبت نام کل سطوح بطوریکجا و بهرمندی از تخفیف ویژه 40درصدی
 

 
شروع ثبت نام جدید از متقاضیان دوره های 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری
اولین نفری باشید که راجع به این خبر نظر میدهید.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...