دسته‌های اخبار

راهنمای آزمون آنلاین تعیین سطح داوری

 1398/02/28       7151     

قابل توجه کلیه ثبت نام کنندگان در آزمون آنلاین
 
بنا به گزارش کمیسیون آموزش انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران، به اطلاع کلیه ثبت نام کنندگان در آزمون آنلاین ارتقاء صلاحیت علمی داوری می رساند که راهنمای تصویری مربوط به آزمون مربوطه در وب سایت انجمن بخش صفحه شخصی کاربران منوی آزمون های من قابل مشاهده و مطالعه می باشد.

توضیحات ضروری :
  1. جهت اتصال به سامانه آزمون آنلاین فقط از طریق مرورگرهای فایروفاکس امکانپذیر خواهد بود. لذا اگر این نرم افزار را ندارید می توانید از طریق لینک های ذیل دانلود و نصب فرمایید.
  2. به ثبت نام کنندگان توصیه می شود حتما راهنمای آزمون مربوطه را بطور کامل و با دقت مطالعه فرمایند
  3. زمان قطعی برگزاری آزمون آنلاین : دوشنبه 30/2/1398 از ساعت 13 خواهد بود
  4. آزمون تعیین سطح بصورت آنلاین خواهد بود لذا عزیزان از هر نقطه کشور و حتی از منزل خود با استفاده رایانه یا تبلت متصل به اینترنت می توانند در آزمون شرکت کنند.
  5. سامانه آزمون آنلاین  راس ساعت 13 روز دوشنبه مورخه 30/2/1398 باز شده و  راس ساعت 19 بسته خواهد شد.
  6. ثبت نام کنندگان آزمون طی 6ساعتی که سامانه باز خواهد بود فقط یک مرتبه می توانند در آزمون شرکت کنند. لذا از طریق صفحه شخصی خود در سایت انجمن وارد سامانه آنلاین آزمون شده و مراحل مربوطه را طی خواهند نمود.
  7. این آزمون فقط جهت تعیین سطح می باشد لذا بعد از آزمون به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد که مجاز به ثبت نام در کدام یک از سطوح 5گانه دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری می باشند. لازم به ذکر است که دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری شامل 5 سطح  و از سطح ا الی 5 می باشد. جهت مشاهده توضیحات بیشتر درخصوص دوره های 5گانه  دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری اینجا کلیک فرمایید.
  8. درصورت بروز مشکل در دریافت راهنما با تلفن 02188950962 تماس حاصل فرمایید.
راهنمای آزمون آنلاین تعیین سطح داوری
اولین نفری باشید که راجع به این خبر نظر میدهید.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...