دسته‌های اخبار

تمدید مهلت انجام آزمون آنلاین جامع دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری

 1398/12/24       8124     

کمیسیون آموزش انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد:
1- بنابه درخواست مکرر عزیزان از سراسر کشور و با موافقت صورت گرفته،کلیه عزیزانی که در دوره های سال 1398 انجمن شرکت کرده اند کلیه آزمون های آنها تا پایان خردادماه ماه 1399 تمدید گردید.
عزیزان توجه داشته باشند مهلت انجام کلیه آزمون های آنلاین انجمن اعم از همه سطوح غیر حضوری دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری و همچنین آزمون آنلاین پایانی دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری (آزمون جامع) تا پایان وقت اداری 31 خرداد ماه 1399 می باشد.

2- تذکر: عزیزانی که بصورت غیرحضوری دوره ها را ثبت نام کرده اند از زمان دریافت بسته آموزشی تا یکسال از زمان دریافت بسته ها فرصت آزمون دارند


3- با توجه به اینکه کلیه مراحل آزمون بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد لذا عزیزانی که آمادگی دارند می توانند طی مدت تمدید شده و در هر زمانی که تمایل داشته باشند نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند و برای انجام آزمون باید به صفحه شخصی خود بخش ازمون های من مراجعه گردد.

4- برای مشاهده منوی آزمون پایانی سطوح یا همان آزمون جامع در صفحه شخصی بخش آزمون های من لازم است که با 2 شرط ذیل رعایت شده باشد:

1- گذراندن کل 5 سطح
2- مشاهده گواهی پایانی هرسطح از طریق منوی گارگاههای من می باشد.


لذا اگر منوی آزمون جامع را مشاهده نمی کنید، یکی از دلایل فوق را بررسی و درصورت وجود مشکل می توانید در صفحه شخصی خود از طریق منوی تیک های من پیغام بگذارید واحد پشتیبانی حسب مورد نسبت به رفع مشکل و اطلاع رسانی به سوال کننده اقدام خواهد نمود.
تذکر: با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزام تعطیلی و رعایت فاصله اجتماعی مصوب ستاد مرکزی مربوطه،  اگر در طول آزمون مشکلی پیش آمد جای هیچ نگرانی نیست و عزیزان می توانند در صفحه شخصی خود از طریق منوی تیک های من پیغام بگذارید یا بعد از رفع ممنوعیت و تعطیلی ها نسبت به پیگیری از طریق تلفن انجمن اقدام فرمایند.
درموارد بسیار ضروری نیز عزیزان می توانند با تلفن همراه 09202008104 تماس بگیرند.


در پایان با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه عزیزان بر حسب وظیفه ملی تقاضا می گردد با توجه به شیوع ویروس کرونا ضمن رعایت کلیه مسائل بهداشتی مواظف خود و خانواده گرامی باشید.
 
 
روابط عمومی
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران  
 
تمدید مهلت انجام آزمون آنلاین جامع دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری
نظرات
  محمد صادق محمودی پرچینی        1398/12/25 09:25:20 ب.ظ     
از زحمات شما بی نهایت سپاس ، عالی است
  پاسخ کارشناس مربوطه
سلام و ارات. ممنون از لطف شما
  محمد صادق محمودی پرچینی        1398/12/25 09:24:34 ب.ظ     
با عرض سلام و ادب و احترام خسته نباشید ، بنده تازه ثبت نام کرده ام لطفا راهنمایی بفرمائید ، تشکر
  پاسخ کارشناس مربوطه
با عرض سلام و احترام.
جنابعالی می توانید توضیحات کامل نحوه گذراندن دوره های غیر حضوری را در صفحه اول سایت انجمن بخش اطلاعیه ها مطالعه بفرمایید.
و درصورت نیاز به توضیحات بیشتر از صفحه شخصی خود در سایت انجمن بخش تیکت ها نسبت به طرح موضوع اقدام نمایید.
موفق باشید
  محمد سلامی        1398/12/24 10:36:31 ب.ظ     
سپاسگزار تدبیر وحسن نظرتون از اینکه دراین اوضاع بد کشور اعضای انجمن رو درک کردین مموننیم انشاالله شمامسولین انجمن همسلامت باشین به همراه خانواده
  پاسخ کارشناس مربوطه
با عرض سلام و احترام.
ممنون از لطف شما
موفق باشید
 
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...