دسته‌های اخبار

توضیحات مربوطه به شروع فرایند آزمون جامع داوری- آزمون پایانی

 1398/09/11       13696     


اطلاعیه
توضیحات مربوط به شروع آزمون جامع داوری آزمون پایانی
 
1- عزیزانی که کل 5 سطح دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری را گذرانده اند، مجاز به شرکت در آزمون جامع داوری (آزمون پایانی کل سطوح) خواهند بود.
تبصره : کسانی که از طریق آزمون تعیین سطح اولیه از گذراندن بعضی از سطوح معاف شده اند ، دوره های معاف شده آنها لحاظ شده و نیازی به گذراندن آن دوره ها نخواهند داشت.

2- سامانه آزمون جامع آنلاین داوری تا پایان وقت اداری مورخ 15/12/98 (15اسفندماه 98) باز خواهد بود لذا عزیزان تا مهلت اعلام شده می توانند با صلاحدید خود در هر زمانی که آمادگی کامل داشته باشند ضمن ورود به صفحه شخصی خود در سایت انجمن بخش سامانه آزمون جامع نسبت به انجام آزمون خود اقدام نمایند.
تبصره: عزیزان تا سه مرتبه می توانند در آزمون شرکت نمایند اما توجه داشته باشندکه آزمون جامع آنلاین، فقط برای مرتبه اول رایگان می باشد و انجام مجدد آزمون برای عزیزان مستلزم پرداخت هزینه می باشد لذا حتماً با آمادگی کامل نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند تا متحمل هزینه ای نشوند.
  
4- راهنمای مربوط به نحوه انجام آزمون و آشنایی با سامانه از طریق وب سایت انجمن - صفحه شخصی - بخش آزمون های ثبت نامی من و یا از طریق لینک ذیل قابل مشاهده می باشد لذا تأکید می گردد حتما راهنمای مذکور را بطور کامل مطالعه نمایند.

لینک مشاهده راهنمای سامانه آزمون
5- سر فصل ها و مطالب ارائه شده در دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری برای همه گروههای شرکت کننده در دوره ها یکسان میباشد به همین دلیل منابع آزمون جامع داوری نیز یکسان بوده وهمان مباحث مطروحه در دوره ها به همراه مواد قانونی مرتبط با داوری می باشد، و در طراحی سوالات تلاش شده که مباحث اختلافی حقوقدانان و مدرسین دوره ها مطرح نگردد.
 
6- در جهت کمک به عزیزان، نسبت به پیاده کردن مطالب دوره ها در قالب جزواتی اقدام گردیده که از طریق صفحه شخصی در سایت انجمن بخش کارگاههای ثبت نامی من به صورت رایگان قابل دانلود میباشد.
تبصره : سر فصل ها و مطالب ارائه شده در دوره های ارتقای صلاحیت علمی داوری برای همه گروههای مختلف شرکت کننده در دوره ها در سراسر کشور یکسان میباشد، لذا اگر یک سطح توسط استادان متعدد تدریس شده باشد به هیچ عنوان جای نگرانی برای گروههای مختلف شرکت کننده  نمی باشد و اگر عزیزان به همان مطالب جزوه های رایگان و قوانین داوری مسلط باشند به راحتی می توانند آزمون را با موفقیت طی نمایند.

7- عزیزانی که تمایل به تهیه بسته های تصویری آموزشی دوره ها دارند می توانند از طریق وب سایت انجمن – صفحه شخصی – بخش کارگاهها و یا  لینک ذیل نسبت به تهیه آنها اقدام نمایند.
لینک جزئیات بسته های تصویری آموزشی
تبصره : برای شرکت در آزمون جامع داوری ضرورتی به خرید بسته های تصویری نیست لذا فقط دوستانی که تمایل به دیدن مجدد دوره ها بصورت تصویری را دارند و یا تمایل نگهداری آنها در آرشیو خود دارند اقدام به تهیه نمایند.
تبصره2: مقررگردید که عزیزان بتوانند با تخفیف 40درصدی(که همان هزینه تمام شده برای انجمن می باشد) بسته های تصویری را تهیه نمایند.
 
موفق باشید

 
 
 

 
توضیحات مربوطه به شروع فرایند آزمون جامع داوری- آزمون پایانی
اولین نفری باشید که راجع به این خبر نظر میدهید.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...